Aygün, Konuklarını Ağırlamaya Devam Ediyor

Kendisine tebrik ziyaretine gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve konukları ile istişare eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, projeleri belirlerken Derincelilerin ihtiyaçlarına göre hareket ettiklerini ifade etti

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, 31 Mart tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerin ardından kendisine tebrik için gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Başkan Aygün, bu bağlamda AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Yasemin Atasever ile babası Soner Atasever, Derince Pazarcılar Odası Başkanı Sebahattin Gül ve yönetimin kurulu üyeleri, KİHMED Başkanı Sebahattin Yamak ve yönetim kurulu üyeleri, Ulaştırma Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Akkuş ve yönetimi, Derince Esentepe Cem Evi Başkanı Nevrez Fırat ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti’nin ilimizdeki kurucularından Osman Özgenç, iş adamları Ali Karaca, Muzaffer Barutçu, İzmit Sanat Okulu’ndan arkadaşı Seyit Öztürk ve hemşehrileri ile makamında buluştu.

STK’LAR VE KURUMLARDAN ZİYARETLER

Başkan Aygün’ün ziyaretçileri arasında Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri ve yönetim kurulu üyeleri, TV 41 Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Turgun ve televizyon yöneticileri, Kocaeli Şairler Ozanlar ve Edebiyatçılar Derneği Başkanı Osman Nuri Koçak ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Sırırpaşa Mahallesi Teşkilat Başkanı Sadık Demir ve yönetimi, Galibi Vakfı Derince Şube Başkanı Murat Tunalı ve MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, TMO Derince Şube Müdürü Vahit Özer, Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Hakan Bitlis, İSU Derince Şube Müdürü Medine Cicidoğru, TCDD İzmit Gar Müdürü Hüseyin Doğan, Çenesuyu esnafı ve mahalle sakinleri ile meclis üyesi adayı Güven Sedef de yer aldı.

İSTİŞARE İÇİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Konuklarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, artık seçim sürecinin geride kaldığını belirterek “Derince’mizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Seçim sürecinde projelerimizi belirlerken halkımızla istişare ederek, vatandaşımızın beklentileri doğrultusunda bir plan hazırlayıp yola koyulduk. Sizlerin fikir ve önerileri ile yol haritamızı birlikte belirledik. Nihayetinde halkımızın teveccühü ile yeni döneme başladık. Bundan sonra da gerek sivil toplum kuruluşlarımız, gerekse esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile sürekli istişare içerisinde olacağız. Derince’ye artı değer katacak her türlü fikir ve öneriye sonuna kadar açığız” dedi.

Kaynak: https://www.bizimyaka.com/haber/3145205/aygun-konuklarini-agirlamaya-devam-ediyorWhatsApp chat