Bizim Hedefimiz

Uluslararası alanda kabul görmüş standart yöntemleri ve uygulamaları ülkemizde uygulamayı üretimde standart hale getirmeyi Sağlık ve Gıda sektörlerimizde Hijyenin gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı, hizmetlerimizin sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle toplam fayda sağlamakta kalite yönetiminde öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz.

Mesajımız

Her şeyden önce şahsım ve tüm Worldmed çalışanları adına kurumumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim. 1997’de kurulduğu günden bu yana birçok açıdan kendini geliştiren, sürekli yeni yatırımların altına imza atan, iş ortaklarıyla güçlü ilişkiler kuran ve müşterilerinin beklentilerini kesintisiz olarak karşılamaya çalışan bir şirket olarak, bugün geldiğimiz noktada heyecanımızın hiç kaybetmeden ilk günkü gibi devam etmekte olduğumuzu sizlerle paylaşmak isterim.

Bir şirketin ve bir markanın temel amacı insanlık için, paydaşları için ve çalışanları için ‘değer üretmek’tir. Değer; uygarlık, kültür, bilim, teknoloji gibi birçok bileşenin biraraya getirilmesi, birlikte işlenmesi, birlikte uygulanmasıyla ortaya çıkabilir.

Değerlerimizle, bilimsellik ve deneyimle, dinamizm, metodoloji ve üretkenlikle gelenekten ilham alıp geleceğe doğru yürümeye devam ediyoruz. Dünün uygarlığımızı oluşturan yönleriyle, yarının umut dolu imkanlarını biraraya getirerek, insan odaklı, çevre bilinçli, etik yaklaşımlı, modern, çağdaş sağlıklı ve mutlu bir dünyanın inşasına katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Worldmed Dünya Sağlık Ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için bir kez daha teşekkür ediyor ve yenilenen sayfamıza “hoş geldiniz” demek istiyorum.
Sevgilerimizle,
Worldmed

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Değerli Misafirimiz,
32 yıllık ticari tecrübemiz ile Size en kısa sürede yardımcı olmamız için işletmenizin ihtiyacı olan sarf ürünlerin hakkında bilgi vermeniz. İhtiyacınız olan ürünler ile ilgili görsel çizim veya teknik özellikleri bildirdiğinizde size en uygun fayda sağlayacak ürünlerin en ekonomik şekilde ulaştırmaya çalışacağız.

WhatsApp chat